Obojky pro psy

Obojky pro psy WAYO
Obojky pro psy WAYO

Vybíráte obojek pro svého psího mazlíčka a váháte nad tím, jak se rozhodnout? Pokusím se vám toto rozhodnutí ulehčit. Jsem nadšený pejskař a vlastním specifické plemeno takzvaného Československého vlčáka. Zajímal jsem se tedy o vhodné výcvikové obojky velice aktivně. Brzy jsem došel ke zjištění, že na našem trhu převládají obojky dovozené z Číny (ostatně jako většina zboží). Bohužel tento typ obojků je vhodný spíše pro menší plemena a navíc kvalita není skutečně velká. Došel jsem tedy k několika významným poznatkům, které jsem zohlednil v nabídce našeho e-shopu.

 

 

Jak vybírat obojek pro psa?

Zkusme si nejprve obecně říci, jak vybírat obojek pro psa. Na první pohled se to může zdát, jako zcela triviální věc, ale opak je pravdou. Pokud zvolíte nevhodný obojek, můžete pejskovi způsobit bolest, nebo naopak se vám snadno vyvlékne. Obojky a vodítka by měly být komfortní, bezpečný a také účelově zvolený. Při výběru je třeba zohlednit zejména plemeno psa, jeho stáří a aktivitu. Trochu jinak budete postupovat při výběru obojku pro jezevčíka a pro vlčáka. Rozdílná jsou také kritéria v případě malých štěňat a psů seniorů. Zkrátka ke každému pejskovi je třeba přistupovat zcela individuálně. Vy jako páníček svého psa znáte nejlépe, ale pokud nebudete mít dost informací, můžete neúmyslně udělat chybu. Samozřejmě obojek není tak veliká investice, ale i tak se vám může prodražit, pokud budete každý měsíc pořizovat nový.

 

Vycházím z vlastních zkušeností, které jsou pro mne velice cenné. Proto jsem vymyslel trochu atypický typ obojku. Nicméně při jeho zpracování jsem zjistil, že firem, které umí dobře své řemeslo, tedy práci s kůží, je velice málo. Často se také potýkají z finančními problémy. I za tím stojí čínský trh se svými levnými náhražkami. To mne vedlo k vytvoření vlastního konceptu, který jsem využil ve své společnosti.Klademe důraz na tradiční metody, ale také nové technologické postupy a materiály. To se samozřejmě projeví na vyšší ceně, oproti čínským výrobkům, nicméně jde o výrobky, které jsou kvalitní a vyvinuté na míru pro potřeby vašich psích kamarádů.

 

Je to obdobné, jako když vybíráte autosedačku pro dítě. Pokud byste se měli rozhodnout mezi cenou a bezpečností a pohodlím pro své dítě, čemu dáte přednost? Samozřejmě pes není dítě, ale také pro něho chceme to nejlepší.

 

 

Kvalitní obojky pro psy, které vydrží

Kožené výrobky můžeme jen doporučit. V našem sortimentu se zaměřujeme především na kožené a vysoce kvalitní obojky pro psy, u nichž je trochu vyšší pořizovací cena. Ovšem kvalitní materiál a precizní zpracování vám zaručí, že obojek vydrží mnohem déle, nežli levnější náhražky.V našem sortimentu se zaměřujeme především na kožené a vysoce kvalitní obojky pro psy, u nichž je trochu vyšší pořizovací cena. Ovšem kvalitní materiál a precizní zpracování vám zaručí, že obojek vydrží mnohem déle, nežli levnější náhražky. Jako určitou kompenzaci nabízíme slevy, soutěže a akce, které se na našich stránkách objevují pravidelně.

 

Prosadit se v oboru a být úspěšný není snadné. Chce to mnoho dřiny, trpělivosti, ale také osobních zkušeností. Můj tým tvoří lidé, kteří se vyznají v oboru. Jde především o kynology či přímo cvičitele psů. Jedině takoví lidé mohou nejlépe posoudit potřeby psů. Věřím, že toto je jednou z největších předností mé společnosti, a zároveň se tím značně lišíme od konkurence.Dbáme především na to, abychom přinášeli na trh kožené obojky pro psy, které jsou vyrobeny na míru pro určitá plemena psů.Nelze psy „házet do jednoho pytle“ na malá, střední a velká plemena. Každé plemeno má jiné potřeby, jiný styl života a temperament. To je důležitou součástí naší filozofie, které se důrazně držíme.

 

Obojky a vodítka pro psy WAYO